Hakkımızda

Groppalli 1977 yılında italyada kurulmuş olup ,ilk üretim konusu olan plastik ve metal kalıp üretimi ile iş hayatına başlamıştır.

kısa zamanda bünyesine kattığı profosyönel ekip ve teknolojik makinalar ile 80 lerin başında otomobil,süt endüstrisi ve iklimlendirme sektöründeki faaliyetlere yönelmiş,mekanik uygulamalarda da çok güçlü yatırımlarda bulunmuştur.

1993 yılından bugüne;boşaltma sistemleri üretimi ve iklimlendirme kompenentleri alanında sektörün lider firması haline gelmiştir.
2006 yılından itibaren türkiyede ilk yatırım hamlesi geçekleştirilmiş ,15.000 m2 fabrika binası ile üretimini sürekli geliştiren bir trend de devam ettirmiştir.

Tüm bu yapılan yatırımlar ve iyileştirmeler bir çok ulusal ve uluslararası belgeler ilede belgelendirilmiş olup ,alınması gerekenler içinde çalışmalar devam etmektedir.

2010 yılında alınan yeni bir yatırım kararı ile DÜZCEDE 6000 m2 kapalı alan büyüklüğündeki yeni fabrika inşaatına hızla başlanmış ve ilk ünite olan aluminyum profil ve plastik ürünler ile ilgili;1100 us ton extrüzyon presi,1800 us ton extrüzyon presi,ısıl işlem tesisi,statik toz boya hattı,plastik enjeksiyon presleri ve gerekli makina yatırımları eksiksiz gerçekleştrilerek 2011 yılı içerisinde hizmete başlanmıştır.yapmış olduğumuz bu yatırımlar ile insana ve teknolojiye göstermiş olduğumuz ilgiyi ispatlamış olan firmamız böylece entegre tesis olma özelliğinide kazanmış bulunmaktadır.

Tüm bu gelişmelerde siz değerli dost ve müşterilerimizin bizlere olan katkılarını kesinlikle unutmadan 34 yıldır sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini yükselterek ileriye götürme , daha uzun yıllar birlikte ilerlemek dileği ile güveninize layık olmaya devam edeceğiz.